O nas

Bogate doświadczenie wizerunkowe i marketingowe pozwalają Agencji SOLO PR na stworzenie oferty dostosowanej do Państwa potrzeb i …  portfela. Przygotujemy dokładne strategie PR. Służymy dobrymi radami i profesjonalnym warsztatem PR. W ramach relacji z mediami współpracujemy z dziennikarzami branżowymi z całej Polski, aby na bieżąco powiadamiać społeczeństwo i kontrahentów o Państwa sukcesach.

Public relations jest naszą życiową pasją, dlatego traktujemy go bardzo poważnie. W dialogu z otoczeniem zawsze opieramy się na rzetelnej i prawdziwej informacji. Prowadzimy komunikację w sposób odpowiedzialny.

Etyka PR, obowiązujące normy i dobre obyczaje są podstawą naszej działalności public relations.

Katarzyna Moszko-StachowskaAgencję SOLO Public Relations założyła Katarzyna Moszko-Stachowska – wieloletnia dziennikarka Głosu Wielkopolskiego, Wiadomości TVP, Gazety Wyborczej i Głosu Pomorza.

Od 2007 roku specjalizuje się w Public Relations. Zaczynała jako manager w jednej z poznańskich agencji PR, w 2010 roku współzałożyła agencję Passion Public Relations, a od 2012 roku prowadzi własną firmę – SOLO PR.

Od 2013 roku pracuje dla czołowych polskich serwisów finansowych i startupów: Walutomat.pl, Internetowykantor.pl.

Prywatnie jest blogerką i youtuberką. Prowadzi bloga jaicalareszta.pl

Wybrane publikacje